top of page

AKTUALNOŚCI

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Przyjedź do Largo aby poskakać na jednym z najlepszych placów w Polsce!

W Largo znajduje się:

* Oddzielna rozprężania
* Pełnowymiarowy plac z kompletem przeszkód dostępny aż 7 dni w tygodniu🙌🏻
* Czworobok ujeżdżeniowy
* Piękna infrastruktura i tor do galopu
* Możliwość rezerwacji boksów
* Możliwość treningu z @retkakrzysztof ale również z własnym trenerem
* Brak obowiązku wcześniejszej rezerwacji ✅(parkur jest ustawiony non stop na oddzielnym placu i zmieniany co jakiś czas)

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Sukces naszych 4-latków na XV Sportowym Chempionacie Polski MK w Olszy

Na początku września (1-3/09/2023) w Olszy odbył się XV Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni 4,5,6,7-letnich, w których nasze 4 latki stanęły na podium!

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Nasze 4 latki radziły sobie świetnie na MPMK w Łącku

Nasze 4 latki - klacz CALCUTTA VAN'T KIEZELHOF Z (Cornet Obolensky x Cicero Z) i ogier AVICII V/H KUIZELHOF Z (Asca Z x Querlybet Hero) prezentowane przez Krzysztofa Retkę radziły sobie świetnie na Mistrzostwa Polski Młodych Koni /4,5,6,7-latki/ w skokach przez przeszkody, które odbyły się 10-13.08.2023 w Łącku.

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Rihanna Van De Grenshoeve najlepszym 4-latkiem!

W Olszy przyznano pierwszy w tym roku tytuł Czempiona Młodych Koni Sportowych. W grupie 4-latków najlepsza okazała się nasza klacz Rihanna Van De Grenshoeve pod Krzysztofem Retką.

​Łącznie w tegorocznej edycji SCPMK rywalizowało 88 koni  czteroletnich. Po dwóch dniach zmagań najwyższe noty - łączni 17,67 - otrzymała klacz Rihanna Van De Grenshoeve (BWP, Cornet Obolensky x Codex, wł. Kielbex Company), którą doskonale zaprezentował Krzysztof Retka.

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Poznajcie CHACKELLĘ Z - naszą nowo narodzoną klaczkę po Chacco Blue i W. Delta Mossel Jantje ur. 11.07.2021!

Jej matka: Delta Mossel Jantje odniosła ogromne sukcesy w skokach przez przeszkody na międzynarodowych pokazach z Gianni Govoni i Doron'em Kuipers'em. Wygrała kilka klas, a nawet zajęła 4 miejsce w Grand Prix CSI3* na poziomie 1,55 m w San Giovanni w Marignano we Włoszech. Wyjątkowo ciekawy jest ojciec: Chacco Blue, bezkonkurencyjny numer 1 na światowej liście rankingowej najlepszych przodków koni skokowych. Na liście startowej wielu Grand Prix na całym świecie znajdziemy potomstwo Chacco Blue, który niespodziewanie zmarł w 2012 roku.

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

CHIC PHILYRA V.V. Z (Cornet Obolensky - Quaprice Bois Margot) - kolejny świetnie zapowiadający się ogier nasz!

Ogier Chic Philyra VVZ (po Cornet Obolensky) stał się atrakcją cenową aukcji źrebiąt Prinsjesdag, która odbyła się 15 września. Sprzedany jako top seller aukcji, trafił pod nasze skrzydła! Było warto bowiem, ten młody ogierek jest jednym z pierwszych potomków Gibrouille du Lys - wyjątkowej klaczy, córki Quaprice Bois Margot, prawdopodobnie jednym z największych talentów skokowych na świecie! Ponadto Chic Philyra VV Z to syn Cornet Obolensky - jego przyszłość sportowa zapowiada się zatem obiecująco!

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Poznajcie naszą nową klacz RIHANNĘ VAN DE GRENSHOEVE

Bardzo miło nam poinformować, że udało nam się zakupić klacz po Cornet Obolensky. Oto 3 letnia Rihanna Van De Grenshoeve (Cornet Obolensky x Codex (Edelweis van de Sluize).

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

CIBELLE VAN DE DASSENHEIDE Z (Cabrio van de Heffinck - Diamant de Semilly). Poznajcie naszą nową klacz!

W ostatnim czasie zakupiliśmy klacz po Cabrio van de Heffinck. Matka - Shakira de Kreisker - chodząca 145cm, jest w pełni siostrą ogiera Grand Prix Quickly de Kreisker z Abdelkebir Quaddar.

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

CONDAM WM Z (LB. Convall - Guidam) także nasz!

Na aukcji kupiliśmy także rocznego ogierka po LB Convall!

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

CANJER HST SPRZEDANY!

Nasz 10-letni walach Canjer HST został sprzedany! Mamy nadzieję, że jego nowy właściciel będzie się świetnie bawił z tym wspaniałym koniem!

Życzymy im wszystkiego najlepszego!

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

JUŻ W KRAJU! Udany powrót z Hiszpanii

Szczęśliwie zakończyła się akcja powrotu do Polski polskich jeźdźców, uczestniczących w międzynarodowych zawodach Sunshine Tour 2020 oraz Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 w Hiszpanii.

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Canjer HST i Retka w Hiszpanii!

10-letni wałach Canjer HST wraz z Krzysztofem Retką uczestniczyli w międzynarodowych zawodach Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 w Hiszpanii. Wydarzenie to odbywało się w dniach 9-15 marca tego roku. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować naszego konia podczas tych zawodów!

bottom of page