AKTUALNOŚCI

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Poznajcie CHACKELLĘ Z - naszą nowo narodzoną klaczkę po Chacco Blue i W. Delta Mossel Jantje ur. 11.07.2021!

Jej matka: Delta Mossel Jantje odniosła ogromne sukcesy w skokach przez przeszkody na międzynarodowych pokazach z Gianni Govoni i Doron'em Kuipers'em. Wygrała kilka klas, a nawet zajęła 4 miejsce w Grand Prix CSI3* na poziomie 1,55 m w San Giovanni w Marignano we Włoszech. Wyjątkowo ciekawy jest ojciec: Chacco Blue, bezkonkurencyjny numer 1 na światowej liście rankingowej najlepszych przodków koni skokowych. Na liście startowej wielu Grand Prix na całym świecie znajdziemy potomstwo Chacco Blue, który niespodziewanie zmarł w 2012 roku.

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

CHIC PHILYRA V.V. Z (Cornet Obolensky - Quaprice Bois Margot) - kolejny świetnie zapowiadający się ogier nasz!

Ogier Chic Philyra VVZ (po Cornet Obolensky) stał się atrakcją cenową aukcji źrebiąt Prinsjesdag, która odbyła się 15 września. Sprzedany za 40.000 euro - jako top seller aukcji, trafił pod nasze skrzydła! Było warto bowiem, ten młody ogierek jest jednym z pierwszych potomków Gibrouille du Lys - wyjątkowej klaczy, córki Quaprice Bois Margot, prawdopodobnie jednym z największych talentów skokowych na świecie! Ponadto Chic Philyra VV Z to syn Cornet Obolensky - jego przyszłość sportowa zapowiada się zatem obiecująco!

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Poznajcie naszą nową klacz RIHANNĘ VAN DE GRENSHOEVE

Bardzo miło nam poinformować, że udało nam się zakupić klacz po Cornet Obolensky. Oto 3 letnia Rihanna Van De Grenshoeve (Cornet Obolensky x Codex (Edelweis van de Sluize).

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

CIBELLE VAN DE DASSENHEIDE Z (Cabrio van de Heffinck - Diamant de Semilly). Poznajcie naszą nową klacz!

W ostatnim czasie zakupiliśmy klacz po Cabrio van de Heffinck. Matka - Shakira de Kreisker - chodząca 145cm, jest w pełni siostrą ogiera Grand Prix Quickly de Kreisker z Abdelkebir Quaddar.

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

CONDAM WM Z (LB. Convall - Guidam) także nasz!

Na aukcji kupiliśmy także rocznego ogierka po LB Convall!

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

CANJER HST SPRZEDANY!

Nasz 10-letni walach Canjer HST został sprzedany! Mamy nadzieję, że jego nowy właściciel będzie się świetnie bawił z tym wspaniałym koniem!

Życzymy im wszystkiego najlepszego!

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

JUŻ W KRAJU! Udany powrót z Hiszpanii

Szczęśliwie zakończyła się akcja powrotu do Polski polskich jeźdźców, uczestniczących w międzynarodowych zawodach Sunshine Tour 2020 oraz Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 w Hiszpanii.

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Canjer HST i Retka w Hiszpanii!

10-letni wałach Canjer HST wraz z Krzysztofem Retką uczestniczyli w międzynarodowych zawodach Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 w Hiszpanii. Wydarzenie to odbywało się w dniach 9-15 marca tego roku. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować naszego konia podczas tych zawodów!

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Mistrz Polski dla Zanotelliego. ALO SILIO P sprzedany!

Wyhodowany w Polsce i dosiadany przez Krzysztofa Retkę 6-letni, siwy ogier Alo Silio P zmienił właściciela.

Z radością, ale też łezką w oku informujemy, że nowym właścicielem Alo został brazylijski jeździec Marlon Modolo Zanotelli.

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Kolejne sukcesy ALO SILIO P! CSI YH LIER

Świetny koniec roku dla naszego 5-letniego ogiera Alo Silio P oraz Krzyszfota Retki! Ich kolejne sukcesy - tym razem na arenie międzynarodowej - to 7 miejsce w finałach 5-latków CSI YH Azelhof LIER w listopadzie oraz 3 czyste rundy w finale 5 lat CSIYH X-mas Edition Azelhof LIER w grudniu 2019. 

Zobaczcie sami!

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

ALO SILIO P wygrywa Mistrzostwa Polski Młodych Koni

W niedzielę (22/09/2019) zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 2019, które, po raz drugi z rzędu, odbyły się na terenie Ośrodka Jeździeckiego Stragona w Morawie.  Alo Silio P (Cassilio x Avero) prezentowany przez Krzysztofa Retkę, zwyciężył w klasyfikacji koni pięcioletnich z polskimi paszportami (wynik 23,800). Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć naszej pary!

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg

Poznajcie ALO SILIO P

Bardzo się cieszymy, że możemy przedstawić nowego konia!  Poznajcie ogiera Alo Silio P!