top of page

CHIC PHILYRA V.V. Z (Cornet Obolensky -

Quaprice Bois Margot) - kolejny świetnie zapowiadający się ogier nasz!

Ogier Chic Philyra VVZ (po Cornet Obolensky) stał się atrakcją cenową aukcji źrebiąt  Prinsjesdag, która odbyła się 15 września 2020 r.  Było to  wydarzenie mieszane, z aukcją na żywo w Ermelo, ale licytacje można było również prowadzić online. W przypadku źrebiąt ujeżdżeniowych większość sprzedawana była na żywo podczas imprezy.

Oferenci z całego świata wykazywali zainteresowanie źrebakami Prinsjesdag i ostatecznie źrebięta trafiły do ​​klientów z Holandii, Belgii, Irlandii, Australii, Polski, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Węgier, Stanów Zjednoczonych i Austrii.

 

Cieszymy się, że nasz nowy nabytek został "top seller" tej aukcji - sprzedany za 40.000 euro! 

 

Było warto bowiem Chic Philyra VV Z jest jednym z pierwszych potomków Gibrouille du Lys - wyjątkowej klaczy, córki Quaprice Bois Margot, prawdopodobnie jednym z największych talentów skokowych na świecie! Brała  udział  w mistrzostwach Europy w Akwizgranie w 2015 roku i igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. Brała także  udział w  wielu pucharach narodów dla Hiszpanii i  była wielokrotnie umieszczana w  Global Champions Tour.  Ponadto Chic Philyra VV Z to syn Cornet Obolensky - jego przyszłość sportowa zapowiada się zatem obiecująco! 

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 2.jpg
CHIC PHILYRA V.V. Z rodowod.png

CHIC PHILYRA V.V. Z 

Gribouille du lys - matka ogiera

CORNET OBOLENSKY - ojciec ogiera

CHIC PHILYRA V.V. Z zdjecie 3.jpg
bottom of page